Sport

Anne-Sophie en Isabelle

Berichten

  • 2019-09-18 1ste loopcriterium tillegembos lager (595)

    loopcrossen 2019

    16/10/2019
    Ziehier enkele leuke kiekjes van de voorbije 4 loopcrossen. Proficiat aan alle lopertjes, jullie…
  • 9dbf262f-9a4f-4263-97e0-59cfe2471d00

    Toon je sport op school

    18/09/2019
    Hoedje af voor de kinderen van de 3e graad. Ze kropen in de huid van sportmeester of…
Toon meer

Kalender

Februari

Wo 19 feb.
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na krokus)
Vr 21 feb.
Hele dag
Carnavalforum kleuters
Hele dag
Schaatsen
Hele dag
Zwemmen Charlotte
Vr 21 feb.
Hele dag
Carnavalforum kleuters
Hele dag
Schaatsen
Hele dag
Zwemmen Charlotte
Ma 24 feb.
Hele dag
Krokusvakantie

Maart

Vr 06 maa.
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)
Wo 11 maa.
Hele dag
Grootouderontbijt
Do 12 maa.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 13 maa.
14u50 - 15u30
Klein forum lager
Za 14 maa.
18u00 - 22u00
Spaghettifuif
Vr 20 maa.
14u50 - 15u30
Groot forum
18u00 - 20u00
Middelbabbel
Vr 20 maa.
14u50 - 15u30
Groot forum
18u00 - 20u00
Middelbabbel
Do 26 maa.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 27 maa.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Za 28 maa.
Hele dag
Lentewerkdag
Di 31 maa.
Hele dag
Sportdag lagere

April

Wo 01 apr.
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na de paasvakantie)
Vr 03 apr.
Hele dag
Paasontbijt
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)
Vr 03 apr.
Hele dag
Paasontbijt
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)
Ma 06 apr.
Hele dag
Paasvakantie
Zo 19 apr.
Hele dag
Rommelmarkt - 2de handsbeurs
Ma 20 apr.
Hele dag
Verkeersweek
Do 23 apr.
14u40 - 15u20
BREVETzwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 24 apr.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Di 28 apr.
Hele dag
Camping Boomhut
Hele dag
Voetbaltornooi lager
Di 28 apr.
Hele dag
Camping Boomhut
Hele dag
Voetbaltornooi lager
Wo 29 apr.
Hele dag
Camping Boomhut

Mei

Vr 01 mei
Hele dag
Vrije dag
Za 02 mei
Hele dag
Groeifeest
Ma 04 mei
Hele dag
Pedagogische studiedag
Do 07 mei
14u40 - 15u20
BREVETzwemmen Sofie - Stijn - Martine
Wo 13 mei
09u40 - 11u40
Proefmoment peuters (instappers na Hemelvaart)
Za 16 mei
Hele dag
FEEST 20 JAAR BOOMHUT
Ma 18 mei
Hele dag
Beroependag 6de leerjaar
Wo 20 mei
Hele dag
Kamp 1ste graad
Hele dag
Pedagogische studiedag
Do 21 mei
Hele dag
Hemelvaart
Do 28 mei
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 29 mei
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)

Juni

Ma 01 jun.
Hele dag
Pinkstermaandag
Do 04 jun.
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 05 jun.
14u50 - 15u30
Groot forum
Wo 10 jun.
Hele dag
Start toetsenweek lagere
Do 18 jun.
14u40 - 15u20
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 19 jun.
09u00 - 10u00
Zwemmen Katrien
Ma 22 jun.
Hele dag
Ik-ben-ik + groeiboekjes
Wo 24 jun.
Hele dag
Individuele gesprekken
Do 25 jun.
Hele dag
12-jarigenkamp
14u40 - 15u20
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 26 jun.
17u00 - 22u00
12-jarigenfeest
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)
Vr 26 jun.
17u00 - 22u00
12-jarigenfeest
Hele dag
Zwemmen klas Ilse
Hele dag
zwemmen K2 (Ilse)
Di 30 jun.
11u00 - 12u00
Eindforum