3de graad (5A + 6A)

Martine

Berichten

  • Img 6737

    Tot op het bot!

    06/12/2018
    We trokken naar het Sint-Janshospitaal om terug gekatapulteerd te worden in de tijd van de barbier,…
  • Radio Boomhut

    30/11/2018
    4 dj's gaven het beste van zichzelf tijdens radio Boomhut. En het publiek genoot ervan!
  • Img 6691

    De First Lego League

    22/11/2018
    Zondag 25 november trekken 9 kids van onze Boomhut naar Kortrijk om te strijden tegen andere…
  • Img 6933

    expressie Frans

    09/11/2018
    Terwijl het zesde gestart is met 'leesclub Frans', heeft het vijfde leerjaar a.d.h.v. een…
  • Img 6675

    Project Zeewind

    08/11/2018
    Guy gaf ons uitleg over de verschillende hernieuwbare energiebronnen. We moesten zelf op een kaart…
  • Dmgo4934

    Lampionnerij

    06/11/2018
    Enkele sfeerbeelden van onze Lampionnerij, die we doorgestuurd kregen... Alvast bedankt hiervoor.…
  • Img 6912

    Uitstap provinciehuis Boeverbos

    06/11/2018
    Vanochtend gingen wij met heel de 3de graad naar het Boeverbos. Het Boeverbos is het huis van de…
  • Muzisch atelier dans 18 oktober

    01/11/2018
    Het tweede muzisch atelier met nieuw danstalent!
  • Img 66211

    Werkstukvoorstelling doodshoofdaapje

    10/10/2018
    Jutta nam ons mee naar de leefwereld van de doodshoofdaapjes tijdens haar werkstukvoorstelling.…
  • Onderzoekjes

    02/10/2018
    De zesdes experimenteerden in de klas, ze creërden regenbogen, zochten de gevoeligste plekjes…
  • Img 65871

    Werkstukvoorstelling WO II

    01/10/2018
    Julian gaf een boeiende voorstelling over WO II.
  • Muzisch Atelier Dans 28 september

    29/09/2018
    Verschillende dansstijlen: Salsa, modern ballet, broadway, linedance, bollywood:
  • Img 6568

    Het tekenatelier

    28/09/2018
    Goed observeren, lijnen tekenen en patronen maken, om zo tot een huis te komen en samen een stad te…
  • Img 02941

    Werkstukvoorstelling ASTMA

    25/09/2018
    Joanna en Noor gaven ons een zeer goede uitleg over wat astma is, hoe je het krijgt en wat de…
  • kinderraadverkiezingen

    20/09/2018
    Vrijdag 21 september mochten we stemmen voor een nieuwe kinderraadvoorzitter. Milan maakte een…
  • Img 0152

    LABO

    17/09/2018
    Jasper van de GoodPlanet gaf ons een workshop over afval. We moesten afval sorteren, leerden wat…
Toon meer

Kalender

December

Wo 19 dec.
13u00 - 20u00
Individuele gesprekken lager & kleuter
09u40 - 11u40
open-peuterklas: proefmoment nieuwe instappers
Do 20 dec.
14u00 - 16u00
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 21 dec.
Hele dag
Winterforum (namiddag)
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Vr 21 dec.
Hele dag
Winterforum (namiddag)
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Ma 24 dec.
Hele dag
Kerstvakantie

Januari

Vr 11 jan.
15u00 - 15u25
Klein forum lager
Wo 16 jan.
Hele dag
Werkwinkel
Do 17 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 2de kleuter
14u00 - 15u45
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 18 jan.
14u50 - 15u25
Groot forum
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Za 19 jan.
10u00 - 12u00
Info-ochtend
Ma 21 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 2de graad
Hele dag
medisch toezicht: 6de leerjaar
Ma 21 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 2de graad
Hele dag
medisch toezicht: 6de leerjaar
Di 22 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 3de kleuter
Wo 23 jan.
09u40 - 11u40
open-peuterklas: proefmoment nieuwe instappers
Do 24 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 1ste graad
Vr 25 jan.
13u20 - 15u25
Atelier
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
Za 26 jan.
20u00 - 23u00
QUIZ
Ma 28 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg peuters
Di 29 jan.
20u00 - 21u30
Klasoverleg 1ste kleuter
Do 31 jan.
14u00 - 15u45
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy

Februari

Vr 01 feb.
15u00 - 15u25
Klein forum kleuter
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Ma 04 feb.
Hele dag
VRIJAF
Vr 08 feb.
15u00 - 15u25
Klein forum lager
Do 14 feb.
14u00 - 15u45
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 15 feb.
14u50 - 15u25
Groot forum
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Vr 22 feb.
13u20 - 15u25
Atelier
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
Wo 27 feb.
09u40 - 11u40
open-peuterklas: proefmoment nieuwe instappers
Do 28 feb.
14u00 - 15u45
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy

Maart

Vr 01 maa.
Hele dag
Carnavalforum
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Vr 01 maa.
Hele dag
Carnavalforum
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Ma 04 maa.
Hele dag
Krokusvakantie
Wo 13 maa.
Hele dag
Grootouderontbijt
Do 14 maa.
14u00 - 15u45
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 15 maa.
15u00 - 15u25
Klein forum kleuter
18u00 - 20u00
Middelbabbel
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Za 16 maa.
18u00 - 23u00
Spaghettifuif
Ma 18 maa.
Hele dag
Uitstap beroepenhuis 6de leerjaar
Vr 22 maa.
13u20 - 15u25
Atelier
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
Za 23 maa.
09u00 - 16u00
Lentewerkdag
Do 28 maa.
14u00 - 15u45
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 29 maa.
15u00 - 15u25
Klein forum lager
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte

April

Di 02 apr.
Hele dag
Sportdag
Wo 03 apr.
Hele dag
Ik-ben-ik boekjes lager
09u40 - 11u40
open-peuterklas: proefmoment nieuwe instappers
Vr 05 apr.
13u20 - 15u25
Atelier
08u40 - 10u00
Paasontbijt
Ma 08 apr.
Hele dag
Paasvakantie
Di 23 apr.
Hele dag
Verkeersweek
Do 25 apr.
14u00 - 15u45
BREVETzwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 26 apr.
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Ma 29 apr.
Hele dag
Grote verkeerstoets 5de leerjaar
Di 30 apr.
Hele dag
Voetbaltornooi lager

Mei

Wo 01 mei
Hele dag
Feest van de arbeid
Za 04 mei
10u00 - 13u00
Groeifeest
Do 09 mei
14u00 - 15u45
BREVETzwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 10 mei
14u50 - 15u25
Groot forum
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Vr 17 mei
16u51 - 16u51
Atelier
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
Wo 22 mei
09u40 - 11u40
open-peuterklas: proefmoment nieuwe instappers
Do 23 mei
14u00 - 15u45
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 24 mei
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Za 25 mei
14u00 - 20u00
Schoolfeest
Ma 27 mei
Hele dag
Beroependagen 6de leerjaar
Wo 29 mei
Hele dag
VRIJAF
Do 30 mei
Hele dag
Hemelvaartweekend

Juni

Do 06 jun.
14u00 - 15u45
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 07 jun.
15u00 - 15u25
Klein forum kleuter
08u45 - 11u00
zwemmen Charlotte
Ma 10 jun.
Hele dag
Pinkstermaandag
Di 11 jun.
Hele dag
Toetsenweek
Vr 14 jun.
15u00 - 15u25
Klein forum kleuter
08u45 - 10u15
Zwemmen K3
Do 20 jun.
14u00 - 15u45
Zwemmen Sofie - Stijn - Martine
Vr 21 jun.
13u20 - 15u25
Atelier
08u45 - 11u00
zwemmen Ilse
Ma 24 jun.
Hele dag
12-jarigenkamp
Hele dag
Ik-ben-ik boekjes & groeiboekjes
Di 25 jun.
17u00 - 23u00
12-jarigenfeest
Wo 26 jun.
13u00 - 20u00
Individuele gesprekken lager & kleuter
Do 27 jun.
14u00 - 15u45
Zwemmen Annelies - Lieselot - Evy
Vr 28 jun.
11u30 - 12u00
Eindforum

Archief: 2015-20162016-20172017-2018